Psycholog Podkategoria: Psycholog

Sortuj po:

 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Osoby, które poszukują psychoterapeuty w okolicach Częstochowy, zapraszamy do centrum psychoterapii Mandala. Centrum mieści się w okolicach dworca PKP i PKS, jest bardzo dobrze skomunikowane. Oferta Mandali zakłada pomoc psychoterapeutyczną dla osób powyżej 15 roku życia. Może to być w ramach cotygodniowej psychoterapii indywidualnej bądź grupowej lub kilku spotkań konsultacyjnych. Jest to certyfikowany ośrodek psychoterapii Gestalt i poznawczo-behawioralnej. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie stresu Wrocław »

  Kiepskie samopoczucie nie chce Ciebie opuścić? Czujesz, że życie Ci ucieka a także nie wiesz, co możesz z tym zrobić? Prawdopodobnie potrzebujesz profesjonalnej pomocy, którą zaoferuje Ci mgr Jarosław Filipek. To psychoterapeuta, który zmienia życie swoich pacjentów. Najpierw ściśle diagnozuje ich problemy, a później para się ustalaniem procesu leczenia. Leczenie stresu nie musi być w zasadzie trudne czy czasochłonne, jeżeli jest kontrolowane przez fachowego terapeutę. Dzięki niemu nareszcie nauczysz się czerpać radość ze zwykłych rzeczy, zwykłych czynności a oprócz tego całego swojego życia. Depresja przestanie Cię sprawdzać, a złe nastrój i również lęki na dobre Cię opuszczą. {Nareszcie poczujesz, co mianowicie czerpać z życia całymi garściami. Potrzebujesz tylko pomocy, po którą musisz się jedynie zgłosić.

  Data dodania: 19 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia Harmonia - Poradnia Psychologiczno-Seksuologiczna »

  Poradnia Harmonia
  Naszą misją jest niesienie profesjonalnej pomocy psychologicznej i seksuologicznej.

  Jesteśmy poradnią psychologiczną i zapewniamy profesjonalne wsparcie dla naszych pacjentów. Pamiętaj że w sytuacji poczucia bezsilności może pomóc Ci dobry psycholog.

  Warszawa jest miejscem naszej działalności, a swą siedzibę mamy u zbiegu Alei Jerozolimskich, Alei Jana Pawła II i ul. Chałubińskiego. Jeśli czujesz, że przyda Ci się taka pomoc – skontaktuj się z nami, a zespół profesjonalistów z pewnością okaże wsparcie.

  W swojej pracy stosujemy najnowsze metody psychoterapii poparte wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy komfort i dyskrecję.

  Zapraszamy
  www.poradnia-harmonia.pl

  Data dodania: 26 11 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psycholog

(8)

Psycholog - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: