Chirurgia Podkategoria: Chirurgia

Sortuj po:

 • Stomatolog Toruń »

  Chirurgia szczękowa jest częścią medycyny, łączącej ze sobą cząstki medycyny ogólnej, chirurgii stomatologicznej i plastycznej. Zajmuje się leczeniem schorzeń jamy ustnej w tym zębów, tkanek miękkich, szczęki oraz twarzoczaszki.

  Na oddział chirurgii szczękowej przyjmują najtrudniejsze przypadki, takie jak uszkodzenia lub deformacja jamy ustnej. Dotyczy to również leczenia długotrwałych stanów zapalnych i wyrywania zębów mądrości, eliminacji wad zgryzu, czy wstawiania implantów.

  Chirurg szczękowo-twarzowy, to nie jest lekarz dentysta. Mają wspólny zakres działania, jednak to zupełnie odrębne dziedziny zabiegowe. Dział stomatologiczny trudni się leczeniem tylko w obrębie jamy ustnej. Podczas gdy chirurgia szczękowa mieści w sobie leczenie w obrębie twarzowej części czaszki, dlatego jest bardziej rozległym pojęciem.

  Lekarz endodonta, jaki przeprowadza leczenie kanałowe, używa mikroskopu, za pomocą którego zabieg jest jak najbardziej precyzyjny. Dzięki użyciu mikroskopu endodonta może drobiazgowo zobaczyć nadpsutą przez bakterie zębową miazgę i określić, jaką część zęba należy wyleczyć.

  W wypadku, kiedy infekcja jest rozwinięta, dobrze zastanowić się nad zastosowaniem leczenia kanałowego. Inaczej jedynym rozwiązaniem będzie całkowita ekstrakcja zęba. Lukę po wyrwanym zębie trzeba jak najszybciej wypełnić, żeby uniknąć nowych problemów jamy ustnej. To niestety pociąga za sobą nowe koszty – przez potrzebę zakupu protezy albo wstawienia implantu.

  Zapraszamy do gabinetów w Toruniu
  Gabinet Stomatologiczny Toruń Rubinkowo
  ul Heleny Piskorskiej 15
  87-100 Toruń

  Gabinet Stomatologiczny Toruń Centrum
  ul Szosa Chełmińska 16
  87-100 Toruń

  Data dodania: 19 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wszywki esperalu Warszawa »

  O ile nie są Państwo w 100% zadowoleni ze swojego ciała a także chcielibyście zarzucić szpecących blizn i znamion, to jak najszybciej zapiszcie się na wizytę oraz skorzystajcie z pełnej porady chirurgicznej. Oferujemy nie tylko usuwanie znamion, lecz również wykorzenianie wrastającego paznokcia, który jest popularnym problemem wielu kobiet. Nasi klienci mogą liczyć poza tym na wysokiej jakości porady proktologiczne, dlatego też o ile macie problem z hemoroidami lub ropniami, to nie ma na co oczekiwać i również warto jak najszybciej zdecydować się na naszą fachową pomoc. Powinno się wspomnieć także a także o tym, że realizujemy również wszywki esperalu, które często są jedynym rozwiązaniem dla osób z problemami alkoholowymi. Dołączcie w dalszym ciągu w dzisiejszych czasach do grona naszych ukontentowanych klientów i przekonajcie się sami, że porządny chirurg w Warszawie bynajmniej nie musi wiele pociągać koszty.

  Data dodania: 28 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Chirurg naczyniowy Warszawa »

  Choroby układu krążenia są wyjątkowo niebezpieczne, chociaż do ich diagnostyki nie trzeba skomplikowanych badań. W naszym gabinecie profesjonalny chirurg naczyniowy przeprowadzi dokładny wywiad medyczny i wykona także ważne badania. Takie, jakie pomogą wykryć przyczynę obrzęków w kończynach oraz zdiagnozować zakrzepicę czy niewydolność tętnic. Oferta medyczna obejmuje głównie chirurgię naczyniową, USG doppler, USG żył i skleroterapię. Kierowana jest do chorych w każdym wieku, również dzieci. Badania są dokładne i bezbolesne, opisywane przez lekarza specjalistę i pomogą szybko namierzyć problemy zdrowotne i zastosować właściwe leczenie.

  Data dodania: 12 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Abdominoplastyka Poznań »

  Perfekcyjne proporcje ciała to marzenie każdej kobiety, lecz nie tylko. Współcześnie o swój wygląd dbają również mężczyźni. Idealne ciało pozwala na uzyskanie komfortu fizycznego oraz psychicznego. Dochodzenie do wymarzonej sylwetki jest w szeregu przypadków obarczone miesiącami ciężkiej pracy. Wynik końcowy jest niemniej jednak powalający, gwarantuje lepsze samopoczucie i komfort. Ciężkie treningi oraz spory spadek wagi w krótkim czasie powoduje jednakże, że wynik finalny jest nie do końca taki, jakby każdy chciał. Pojawiają się problemy związane z deformacją ciała. Dzisiejsza medycyna posiada lecz świetne rozwiązania. Plastyka brzucha jest rozwiązaniem dla wszystkich, którzy pragną, ażeby po przywrócić ciało do pożądanego stanu. Abdominoplastyka brzucha to odpowiedź dzisiejszej medycyny na problemy, którymi trapionych jest niemało osób.

  Data dodania: 23 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Medeste Clinic Wrocław »

  Centrum Medeste specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów laseroterapii i medycyny estetycznej. Nasi lekarze nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, żeby wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie. Starzeją się wszyscy, ale nie wszyscy mają świadomość, w jak banalny sposób udaje się tę starość spowolnić. Medycyna estetyczna to dość młoda dziedzina, jednak niezwykle sprawnie rozwijająca się. Zajmuje się ochroną zdrowia, choć skupia się głównie na urodzie i związanym z nim stanem ducha. Coraz większy wachlarz metod umożliwia poprawę wyglądu pacjenta, a co się z tym wiąże dodaje mu pewności siebie i zwiększa radość z życia.
  Medycyna estetyczna przede wszystkim pozwala na pozbycie się mankamentów urody. Przy zastosowaniu nowoczesnej technologii zabiegi są bezpieczne, bezbolesne i nie wymagają niewygodnej hospitalizacji. Ważną zaletą jest ich mała inwazyjność. Najmniej agresywne są zabiegi estetyczne: laserowe usuwanie przebarwień, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, zamykanie naczynek, epilacja owłosienia. Co więcej bardzo ważne jest to, że skutki widoczne są praktycznie od zaraz.
  https://www.medeste.pl/zabieg/nici-liftingujace-pdo-haczykowate/

  Powiększanie ust kwasem hialuronowym
  Chcesz nawilżyć usta kwasem hialuronowym? W naszym gabinecie mamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów powiększania i modelowania ust kwasem hialuornowym. Nasi lekarze zadbają o Twój komfort i bezpieczeństwo.

  W Klinice Medeste Clinic poznacie Państwo lekarzy, który zatrooszczą się o Wasz wygląd. Proponujemy zabiegi medycyny estetycznej jak powiększanie ust kwasem hialuronowym, wampirzy lifting, Restylane, laserowy resurfacing twarzy, RF, Nieinwazyjny lifting twarzy HIFU.

  Data dodania: 28 06 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Chirurgia

(8)

Chirurgia - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: