Strony z województwa Świętokrzyskie:

 • Logopeda online dla dzieci dwujęzycznych »

  Logopeda dzieci dwujęzycznych mgr Katarzyna Czyżycka oraz terapeuci pracujący w Centrum Logopedycznym Głoska oferują terapię logopedyczną przez komunikator internetowy Skype. Terapia z logopedą online obejmuje różne zaburzenia mowy, włączając w to m. im. wady wymowy, seplenienie, rotacyzm, czy jąkanie. Terapia z logopedą online przez Skype jest również wskazana dla dzieci dwujęzycznych, mieszkających poza granicami Polski, cierpiących na różne zaburzenia neurologiczne, np. autyzm, zespół Aspergera czy zespół Downa. Terapia z logopedą online dotyczy również dzieci i młodzieży dotkniętych dysleksją lub obarczonych ryzykiem dysleksji. Logopeda internetowy to także właściwy wybór dla dzieci cierpiących na opóźniony rozwój mowy lub całkowity jej brak. Skuteczność terapii z logopedą online przez Skype jest równie wysoka jak tradycyjnych spotkań w gabinecie logopedy. Jednakże w obu przypadkach wiele zależy od determinacji rodzica i pełnej współpracy z terapeutą.

  Data dodania: 16 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kozubek - balustrady schodowe »

  Stylowe balustrady można kupić w firmie z Kielc - Balustradykozubek. pl. Firma ta powstała w 2010 roku. Oferuje możliwość dokonania zamówienia przez sklep internetowy. Zaprasza też do swojej siedziby w Masłowie koło Kielc.

  Na każdy wyrób firma wystawia fakturę VAT, zaś ujęte w cenniku ceny zawierają podatek VAT. Balustradykozubek. pl to firma pewna i doświadczona. Pracownicy za każdym razem bezproblemowo udzielą pomocy czy to przez telefon bądź pocztę elektroniczną.

  Oferta firmy z Kielc obejmuje przede wszystkim balustrady schodowe oraz balkonowe w tym balustrady nierdzewne, balustrady ze stali nierdzewnej oraz drewna, poręcze ze stali nierdzewnej i poręcze ze stali i drewna i barierki na schody. Można także zaopatrzyć się w różnorodne wyposażenie do balustrad przykładowo szeroki wybór gotowych słupków balustradowych, uchwyty do szkła, elementy jak również mocowania słupków, profile i rury ze stali nierdzewnej, wsporniki barierki, zaślepki.

  Sklep prowadzi również sprzedaż akcesoriów montażowych typu: wiertła do stali, gwintowniki, kotwy, kleje do stali. Wtrącić trzeba, iż każde zamówienie jest wykonywane i kompletowane na indywidualne potrzeby klienta przy czym zadowolenie klienta jest najważniejsze. Balustrady zakupione w Balustrady Kozubek są nie tylko ładne, ale i solidne oraz proste w montażu. Możemy je dowolnie instalować, oraz wybierać w odpowiednich rozmiarach oraz kształtach.

  Data dodania: 11 10 2017 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: