Strony z województwa Śląskie:

 • Adwokat - Dąbrowa Górnicza »

  Dla uniknięcia niepotrzebnych nerwów polecamy skorzystanie z usług prawych wykonywanych przez adwokat - Dąbrowa Górnicza. Ten adwokat prowadzi od wielu lat własną kancelarię adwokacką, której główna siedziba mieści się w Dąbrowie Górniczej. Dodatkowe biuro zostało założone w mieście: Jastrzębie-Zdrój. Kancelaria prowadzi wiele różnego rodzaju spraw. Adwokat Dąbrowa Górnicza to specjalista najwyższej klasy który swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy w wymiarze sprawiedliwości pragnie przekuć na sukces swoich klientów. Zresztą szeroka ich rzesza świadczy o właściwym kierunku rozwoju kancelarii adwokackiej. Atutem kancelarii jest zatem szerokie doświadczenie prawnicze pozwalające się uporać z każdym problemem z którym zgłosi się klient. Takowe komfortu nie odnajdziemy w żadnej innej kancelarii prawniczej.
  Do szerokiego spektrum spraw obsługiwanych przez kancelarię zaliczyć trzeba:
  - sprawy cywilne,
  - sprawy rodzinne,
  - sprawy karne,
  - sprawy karnoskarbowe,
  - sprawy gospodarcze,
  - sprawy elektronicznie,
  - sprawy pracownicze i ubezpieczeń społecznych,
  - sprawy odszkodowawcze,
  - windykacja należności,
  - wiele innych.
  Tak więc usługi adwokata obejmują więc prawo cywilne i rodzinne, prawo karne i karnoskarbowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo gospodarcze i handlowe. Dlatego też każdy potrzebujący klient odnajdzie w kancelarii właściwą pomoc prawną świadczoną przez profesjonalnego prawnika - adwokata. Ten ostatni zapewnia osobistą opiekę prawną, gdyż dąży do świadczenia przez swoją kancelarię usług prawnych na najwyższym możliwym poziomie. Co gwarantuje przynależność adwokata do izby adwokackiej. Dlatego też zapraszamy do odwiedzin witryny oraz biura kancelarii. W tym usytuowanego w Jastrzębiu-Zdrój. Do zobaczenia.

  Data dodania: 24 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Osoby, które poszukują psychoterapeuty w okolicach Częstochowy, zapraszamy do centrum psychoterapii Mandala. Centrum mieści się w okolicach dworca PKP i PKS, jest bardzo dobrze skomunikowane. Oferta Mandali zakłada pomoc psychoterapeutyczną dla osób powyżej 15 roku życia. Może to być w ramach cotygodniowej psychoterapii indywidualnej bądź grupowej lub kilku spotkań konsultacyjnych. Jest to certyfikowany ośrodek psychoterapii Gestalt i poznawczo-behawioralnej. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Eden.pl - woda do biura »

  Woda oraz kawa to uwielbiane napoje ludzkości. Co istotne, są to też bazowe rodzaje napojów, które pozwalają pobudzić organizm do pracy i tym samym podnieść wydajność. W firmie Eden całkowicie wiemy, co znaczy prawdziwie źródlana woda i pyszna kawa, bez jakich funkcjonowanie w biurach lub urzędach jest niemożliwe. Właśnie dlatego konsumentom oferujemy produkty najwyższej jakości, wodę w dystrybutorach 18, 9 litrowych, dostawy wody w butelkach, wynajem ekspresów ciśnieniowych do kawy i regularne dostawy kawy. Cenimy sobie wygodę konsumenta, wobec tego zapewniamy pełną pomoc oraz stały kontakt z naszej strony w razie dowolnych pytań oraz niepewności. Funkcjonujemy na obszarze całego kraju, obsługując również firmy, jak i biura i rozmaite instytucje. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia oferty oraz do kontaktu.

  Data dodania: 09 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje niemiecki Sosnowiec »

  Powinieneś zdobyć umiejętności z zakresu języków obcych? Jeśli tak, to zapewniane przez naszą firmę Profes korepetycje niemiecki Sosnowiec to świetny wybór. W naszej firmie znajduje zatrudnienie wielu doświadczonych specjalistów, którzy przez wiele lat zajmują się językami obcymi. Dlatego też korepetycje niemiecki Będzin robione przez naszą firmę profes. pl są dostępne w niskich cenach czy też dają możliwość uzyskania konkretnej wiedzy. Poza realizacją korepetycji prowadzona przez nas firma oferuje też tłumaczenia rosyjski Katowice. Jesteśmy w stanie w sposób godny uwagi wykonać też tłumaczenia angielski Śląsk. Możemy zagwarantować, że współpraca z naszą firmą to doskonały pomysł dla każdego kto potrzebuje specjalistów od języków.

  Data dodania: 10 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka - WORKNOW Praca w Niemczech »

  ]Nasza firma zajmuje się kompleksową organizacją pracy dla osób, które chcą pracować w Niemczech jako opiekunka / opiekun osób starszych. Ofertę kierujemy do osób z Polski i Ukrainy, które zainteresowane są legalnym zatrudnieniem w Niemczech w zawodzie opiekunki osób starszych. Dysponujemy sprawdzonymi miejscami pracy głównie na terenie Bawari, w takich miastach jak: Puchheim, Monachium, Germering.

  Od kandydatów do pracy w zawodzie opiekuna osób starszych oczekujemy:
  - komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (forma testu językowego - telefonicznie lub w trakcie wizyty w biurze Firmy),
  - doświadczenia w opiece nad osobami starszymi,
  - umiejętność zaakceptowania odmiennej kultury i mentalności podopiecznego,
  - a także stanu zdrowia pozwalającego podjąć pracę w tym zawodzie.

  Mile widziane jest również:
  - posiadanie referencji z poprzednich miejsc pracy,
  - posiadanie zaświadczeń o ukończonych kursach.

  Warunki pracy:
  - kontrakt: umowa zlecenie (współpracujemy z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą),
  - podatek płacony w Polsce, - firma Worknow zajmuje się pełną organizacją podróży lub zwrotem kosztów za podróż,
  - wsparcie polskiego koordynatora 24h w Niemczech,
  - każdy opiekun ma zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie u podopiecznego,
  - składki ubezpieczeniowe opłacane w Polsce, - wynagrodzenie od 1200 € do 1500 € netto / mies.
  - dla osób ze słabszym językiem i mniejszym doświadczeniem stawka ustalana jest indywidualnie, z możliwością podwyżki,
  - prowadzącym działalność gospodarczą / posiadającym Gewerbę oferujemy stawkę 1700 €.

  Jeżeli szukasz pracy, a sprostasz naszym wymaganiom - Zapraszamy.

  Data dodania: 29 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rafalchmielecki.com »

  Jako fotograf Bielsko nasza firma oferuje swoje usługi od dłuższego czasu. Gwarantujemy profesjonalizm, niskie ceny oraz ogromny zakres realizowanych przez naszą firmę usług. Prowadzona przez nas firma może pochwalić się posiadaniem bardzo sprawdzonego sprzętu, który pozwala nam na zrealizowanie zarówno zdjęć w stylu portretowym, dotyczących ślubu, produktowych jak i wielu innych rodzajów. Posiadany przez nas sprzęt zapewnia najwyższą jakość zdjęć. Wybór oferowanych przez nas usług to cudowny pomysł, który zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby. W związku z tym też każdy komu niezbędny jest fotograf Bielsko będzie w 100% zadowolony z wykonywanych przez nas usług. Na pewno warto skontaktować się z nami i zlecić nam wykonanie zdjęć. Potrafimy poradzić sobie z każdym zleceniem.

  Data dodania: 15 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Cieszyn - Magdalena Dyrda »

  Fotograf Magdalena Dyrda pracujący w Cieszynie i okolicach.
  Tworzy sesje fotograficzne studyjne oraz plenerowe.
  sesje kobiece i ciążowe to nie jedyne w jej asortymencie, ponieważ proponuje także sesje ślubne, dziecięce czy rodzinne.
  Sesje zdjęciowe w studio w mieście Cieszyn, tymczasem sesje plenerowe w całym powiecie cieszyńskim.
  Studio fotograficzne znajduje się w centrum centrum miasta i posiada własne miejsca parkingowe.
  Sesje zdjęciowe wykonywane są po uprzednim umówieniu terminu.
  sesje zdjęciowe kobiece oraz sesje dziecięce realizowane są często w miejscowości Cieszyn, jak również w Ustroniu, Wiście lub Zebrzydowicach.
  Sesje studyjne dziecięce i kobiece wykonuje we własnym studio fotograficznym, zlokalizowanym w Cieszynie.

  Data dodania: 24 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fotowoltaika Tychy - Foto Volt Eko »

  Płać za prąd zero złotych to nasze motto. Partnerstwo z przedsiębiorstwem Foto Volt Eko - Fotowoltaika Tychy pozwoli Wam to spełnić, albowiem proponujemy montaż paneli fotowoltaicznych, budowę instalacji fotowoltaicznych, sprzedaż paneli fotowoltaicznych, a także doradzamy najlepsze możliwości dla Twojej domowej elektrowni słonecznej w adekwatnej zapłacie, przychylnej dla każdego domowego budżetu.
  Ze względu na pochodzenie naszej działalności w takich miastach jak Katowice i Tychy, naczelny odcinek naszej oferty to fotowoltaika Tychy, fotowoltaika Katowice, Chorzów, Bytom, Mysłowice, Częstochowa, Mikołów, Opole, Czeladź. Zapraszamy do dzwonienia szczególnie osoby ze Śląska.
  Lokata w fotowoltaikę Tychy czy Katowice to w tym momencie jedna z najlepszych decyzji energetycznych, jakie może podjąć nie tylko osoba indywidualna, ale też firma. Instalacja fotowoltaiczna to konieczność a montaż paneli fotowoltaicznych staje się nieodzowny. Decydując się na współpracę z Nami, macie gwarancję, że montaż paneli fotowoltaicznych zostanie ukończony przez spółkę blisko was z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracach wysokościowych.
  Montaż paneli fotowoltaicznych proponujemy dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Więcej wiadomości o naszych opcjach i ofercie wyszperacie Państwo na naszej stronie www, gdzie serdecznie zapraszamy. Można tam też zostać poinformowanym o subwencjach na fotowoltaikę Tychy, czym jest fotowoltaika Katowice i co jest konieczne do tego aby instalacja fotowoltaiczna Tychy czy Katowice usługiwała przez wiele lat.

  Data dodania: 21 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Dezynfekcja pomieszczeń GoVir »

  Dezynfekcja przez zamgławianie GOVIR jest liderem w branży w zakresie eliminowania zagrożeń biologicznych, w tym dezynfekcji pomieszczeń dotkniętych koronawirusem. Zyskane przez nas certyfikaty najlepiej akcentują wysoką jakość naszych usług oraz to, że jako grupa zawodowców najbardziej produktywna i działająca dezynfekcja obiektów przez zamgławianie została przez nas opanowana do perfekcji i dajemy najwyższe możliwe standardy zawodowe.

  Dezynfekcja pomieszczeń wykonywana jest metodą zamgławiania w punktach takich jak: szkoły, komunikacja miejska, zakłady pracy, hale lub biura.

  Eliminacja koronawirusa to misja dla Govir! Gorąco zapraszamy na stronę internetową, gdzie można dowiedzieć się znacznie więcej na temat tego, na czym polega dezynfekcja przez zamgławianie, którą realizujemy i znajdują się wszelkie wiadomości kontaktowe, jakie pomogą się umówić Państwu na skorzystanie z naszych usług.

  Data dodania: 08 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi w Beskidzie Żywieckim - Gościniec OŹNA »

  Chcesz na żywo kibicować takim wydarzeniom sportowym jak: Tour de Pologne, Beskidy MTB Trophy, Bieg Św. Wawrzyńca lub Rajd Wisły? Posłuchać słynnych gawęd w Chacie Kawuloka lub być świadkiem Wawrzyńcowych Hudów? Pospacerować po okolicy, wspiąć na jeden z wielu szczytów (m. in. Wielka Racza oraz Barania Góra) lub poszusować na nartach czy snowboardzie w praktycznie dziewiczej scenerii? Albo po prostu wypocząć w ciszy i spokoju w pięknym otoczeniu? Nasz gościniec OŹNA spełnia wszystkie te warunki. Przytulne pokoje z łazienkami, basen letni, bilard oraz wiele innych atrakcji już czeka. Dzięki naszemu pozytywnemu nastawieniu każdy poczuje się jak u siebie. Zarezerwuj nocleg w górach już teraz.

  Data dodania: 27 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Radcy Concordia - Prawo australijskie »

  Radcy Concordia to wart zaufania partner, jeżeli gra toczy się o prawo w Australii. Nasi sepecjaliści Prawni wspólnie z rodzimymi, australijskimi jurystami z lokalizacją w metropolii Australii - Sydney podejmują się wszystkich spraw dotyczących prawa spadkowego w Australii, których prowadzenie odbywa się na terenie RP, ale jednocześnie łączy się z koniecznością zastosowania prawa australijskiego w tym takch zagadnień jak prawo spadkowe Australia czy australijskie prawo gospodarcze. W pewnych jednoznacznych momentach chodzi o prawo spadkowe w Australii, w pewnych momentach o całkiem inne projekty, jednak jedno jest pewne: jeżeli australijski prawnik w Polsce jest tym, czego Państwu potrzeba - jesteśmy do dyspozycji!
  Kancelaria Concordia specjalizują się, także w mediacjach gospodarczych w Katowicach. Gdybyś szukasz kancelarii, która poprowadzi Twoje mediacje gospodarcze to Radcy Concordia jako mediator Katowice znakomicie poprowadzi mediacje w Katowicach.
  Radcy Concordia to idealny wybór jeśli chodzi o regulacje australisjkie w Polsce oraz mediacje gospodarcze - zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www i rozpoczęcia kontaktu z profesjonalistami - bo warto.

  Data dodania: 03 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Mawro koła łańcuchowe »

  Mawro koła łańcuchowe na Śląsku - bogaty pokaźny asortyment, jakość bez ustępstw.

  By w pełni zrozumieć oferowane przez nas profesjonalne usługi i rozmaitość asortymentu, z którym wychodzimy do Państwa - pozwolimy sobie zwrócić szczególną uwagę na towary, jakie niejako stanowią kręgosłup opisującej nas oferty. A są to: koła łańcuchowe różnego rodzaju, łańcuchy rolkowe, koła oraz pasy zębate, tuleje rozprężno-zaciskowe, napinacze, wałki prowadzące, oraz łożyska.

  Mawro ma lokalizację w Raciborzu na Śląsku niedaleko Katowic i ma również produkcje elementów nietypowych, wdrożonych według dokumentacji technicznej klienta. Jesteśmy zdecydowani na wszystkie propozycje. Jesteśmy profesjonalistami a koła łańcuchowe, łańcuchy rolkowe, koła i pasy zębate, śruby, napinacze, wałki prowadzące nie mają dla Nas tajemnic.

  Jako Mawro - Uprzejmie zapraszamy producentów przemysłowych maszyn, urządzeń i zakłady wytwórcze do zapoznania się z należącą do nas propozycją. Dystrybucja elementów przeniesienia napędu to stworzona przez nas specjalność. Proponujemy nie tylko wysokiej jakości towary Ze swojej strony możemy zapewnić także gigantyczne doświadczenie oraz fachową wiedzę. Zapraszamy na nasza stron internetową www. mawro. eu oraz do kontaktu telefonicznego. Warto nawiązać z nami kooperację.

  Data dodania: 27 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Farby Kabe-szwajcarskie przedsiębiorstwo »

  Farby Kabe Polska to szwajcarska firma produkcyjna, której początki sięgają 1995 roku. Dzięki obecności na rynku staliśmy się w tym czasie, dominującym i znaczącym dostawcą doskonałej jakości asortymentu chemii budowlanej, stosowanej na fasadę bądź do wnętrza budynku. Firma Farby Kabe oferuje: masy tynkarskie, farby do ścian i sufitów, farby elewacyjne, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji zabytków oraz farby proszkowe.

  Naszym celem jest zapewnienie kontrahentom satysfakcji i zaufania z naszych towarów. Udzielamy gwarancji na uzyskane przez Państwa produkty. Produkty firmy Farby Kabe odnoszę się do profesjonalistów, firm wykonawczych, architektów, projektantów, konserwatorów zabytków czy osób prywatnych. Asortymenty marki Farby Kabe powstały zgodnie z panującymi standardami zawartymi w międzynarodowych normach zarządzania jakością i zarządzania środowiskiem.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 12 10 2021 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: