Strony z województwa Małopolskie:

 • Odszkodowania komunikacyjne Kraków - kancelaria-effect.pl »

  Kancelaria Effect, to najskuteczniejsza kancelaria odszkodowawcza w Krakowie. Nikt tak jak my nie potrafi poprowadzić sprawy o odszkodowanie za potrącenie pieszego. Równie dobrze uzyskujemy odszkodowanie za potrącenie rowerzysty. Nie obce są nam także sprawy o zadośćuczynienie z OC sprawcy wypadku po śmierci osoby najbliższej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Prowadzimy sprawy z obszaru całej Polski. Szybko i skutecznie!

  Data dodania: 11 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Usługi alpinistyczne | ROCK MASTER »

  Rock Master w swojej ofercie ma prace wysokościowe w tym także usługi alpinistyczne. Dzięki ogromnemu profesjonalizmowi oraz doświadczeniu bardzo często zatrudniany jest do wykonywania wymagających wprawy usług na wysokościach. Wśród prac wysokościowych wskazać należy, chociażby mycie okien na znacznych wysokościach w biurowcach, malowanie konstrukcji, a także odśnieżanie dachów. Na zamówienie można poprosić także o wykonanie jednej z prac nietypowych. Wystarczy w tej sprawie skontaktować się z biurem.

  Data dodania: 03 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Materiały ogniotrwałe Ceramic »

  Wysokiej jakości beton ogniotrwały jest doskonały wyborem dla tych osób, które chcą zbudować konstrukcje narażone na bardzo wysokie temperatury. Dzięki naszemu betonowi bez żadnego większego problemu wykonają Państwo niezawodne fundamenty i wnętrza pieców przemysłowych. W sprzedaży posiadamy także nowoczesny papier ceramiczny, którego nie znajdą Państwo u konkurencji. Oryginalny papier ceramiczny doskonale nadaje się nie tylko do izolacji przebić cieplnych, ale również do ochrony przeciwpożarowej.

  Data dodania: 24 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Konkret Klimatyzacja Kraków - Montaż klimatyzacji »

  Opis naszej działalności jest krótki: Klimatyzacja. Zajmujemy się nią już ponad 20 lat, w zasadzie od początku jej szerokiego wejścia do Polski. Znamy wszystkich producentów i wszystkie klimatyzaatory. Mamy ogromne rozeznanie co jest warte swojej ceny, a czego lepeij unikać. Zapraszamy do kontaktu z nami klima-krakow.pl. Przyjedziemy do Państwa i zaproponujemy optymalne rozwiązanie. Oferta będzie w kilku wariantach cenowych i jakościowych i na pewno znajdziecie coś dla siebie.

  Data dodania: 11 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • Branding Kraków »

  W Łobzowska Studo zajmujemy się szeroko pojętą komunikacją wizualną. Specjaliści od strategii i wizerunku firm oraz grono grafików i fotografów tworzą zgraną załogę Naszego Studio. Kompleksowa obsługa Łobzowska Studio zapewnia spójność wszystkich elementów nawet najbardziej wymagających projektów. Kompetencje i kwalifikacje oraz zapał powodują, że tworzymy profesjonalną i kreatywną identyfikacje wizualną marki, co wyróżnia ją na tle innych. ŁOBZOWSKA STUDIO to branding, grafika i fotografia na najwyższym poziomie. Wzorowe Towarzystwo – marka z porcelaną to projekt który stworzyliśmy dla siebie.
  Łobzowska Studio posiada klimatyczne studio fotograficzne, mieszczące się w ścisłym centrum Krakowa, w kamienicy przy ul. Łobzowskiej.


  Zapraszamy do Łobzowska Studio!

  Data dodania: 23 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Dj Weselny Kraków Exclusive Djs Dominik Szymoniak »

  Porządny dj weselny sprawi, że Wasze przyjęcie będzie wyjątkowo udaną zabawą. W Krakowie takim dj-em zdecydowanie jest Dominik. To specjalista od obsługi wesel z bardzo dużym doświadczeniem. Fachowiec z wysoką kulturą osobistą, odpowiednią prezencją i dużymi umiejętnościami dj-skimi. Ponadto w jego formacji jest kilku innych świetnych fachowców, a wśród nich dj wodzirej. Firma posiada bardzo nowoczesny sprzęt, gwarantujący perfekcyjne nagłośnienie i klimatyczne oświetlenie. Podczas obsługi jaką poprowadzi ten dj na wesele można spodziewać się również widowiskowych efektów specjalnych. Jest to niewątpliwie jeden z wartych uwagi ekspertów od prowadzenia imprez weselnych na obszarze Krakowa. Warto umówić się z nim i twarzą w twarz porozmawiać i wypracować wspólną wizję obsługi wesela.

  Data dodania: 21 06 2022 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: