Strony z województwa Lubelskie:

  • Leczenie żylaków Lublin »

    W oddziale lubelskim Poradni Flebologicznej polecane są usługi bezpośrednio związane z diagnozowaniem i leczeniem niewydolności naczyniowej układu krążenia, a w szczególności kończyn. Przychodnia w Lublinie propaguje bezoperacyjne leczeniem żylaków, badania USG nóg, ale także operacyjne usuwaniem żylaków. W ofercie lubelskiej placówki można znaleźć drenaże limfatyczne, echoskleroterapię i specjalistyczne konsultacje medyczne lekarza naczyniowego. Dzięki rejestracji telefonicznej można umówić wcześniejszy termin wizyty bez konieczności długiego oczekiwania w kolejkach.

    Data dodania: 20 10 2018 · szczegóły wpisu »
  • Szkoła FunSurf - obóz kitesurfingu na Helu »

    Zapraszamy na obóz kitesurfingu do naszej szkoły FunSurf na Półwyspie Helskim! Gwarantujemy doskonałe warunki do nauki, profesjonalne i wyrozumiałe podejście oraz najlepsze ceny na polskim rynku. Jesteśmy szkołą z blisko 30-letnim doświadczeniem, dzięki czemu posiadamy ogromne zasoby wiedzy, umożliwiające przeprowadzanie szkoleń na najwyższym poziomie. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich, którzy mają ochotę podjąć się nauki sportów wodnych, ale nie do końca wiedzą, od czego zacząć. Nasi instruktorzy to prawdziwy specjaliści w swoich fachu. Zapisując się więc do nas na kitesurfing, możesz liczyć na wsparcie ze strony najlepszych instruktorów w kraju, którzy zadbają o Twój komfort i bezpieczeństwo. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci opanować kitesurfing od podstaw. Na naszej stronie internetowej znajdziesz mnóstwo szczegółowych informacji o tym, jak wyglądają kursy kitesurfingu i jak się do nich odpowiednio przygotować. Zachęcamy również do skontaktowania się bezpośrednio z nami drogą telefoniczną. Zapraszamy!

    Data dodania: 01 02 2023 · szczegóły wpisu »
  • EkoSan Instal, biologiczne oczyszczalnie ścieków Lublin »

    Oczyszczalnie ścieków montowane przez naszą firmę ekosan Instal w województwie lubelskim są oparte na technologii drenażowej lub biologicznej. Jesteśmy renomowanym dostawcą i wykonawcą montażu przydomowych oczyszczalni ścieków w Lublinie oraz innych miejscowościach. Oferujemy naszym klientom nie tylko montaż, ale również kompleksową obsługę i pomoc w uzyskaniu ewentualnego dofinansowania. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług, a także konkurencyjne ceny. Nasze oczyszczalnie spełniają wymogi prawne oraz przewyższają standardy jakościowe. Wraz z naszym doświadczonym zespołem zapewnimy fachowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Posiadamy własną koparkę, co umożliwia nam wykonanie prac ziemnych w sposób szybki i precyzyjny. Ponadto, posiadamy magazyn, w którym przechowujemy niezbędne materiały i urządzenia potrzebne do realizacji projektów. Dzięki temu nasze usługi są terminowe i efektywne. W naszej ofercie znajduje się także kompleksowa obsługa inwestycji od strony instalacji hydraulicznych, grzewczych, po montaż pomp ciepła. Nasz zespół specjalistów z doświadczeniem zadba o to, aby wszystkie instalacje w budynku były profesjonalnie wykonane i działały sprawnie. Dodatkowo, w naszej bogatej ofercie można znaleźć montaż przydomowych oczyszczalni ścieków biologicznych oraz drenażowych, wraz z kompleksową dokumentacją i projektem. Każdy projekt jest opracowywany indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań klienta. Działamy zarówno w Lublinie, jak i na terenie całego województwa lubelskiego. Jesteśmy również specjalistami w montażu rekuperacji oraz wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Nasze rozwiązania są energooszczędne i przyjazne dla środowiska, co ma duże znaczenie w dzisiejszych czasach. Nasza firma ekosan Instal to synonim jakości, profesjonalizmu i terminowości. Dzięki naszym usługom, nasi klienci mają pewność, że ich inwestycje są w dobrych rękach.

    Data dodania: 23 11 2023 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: