Strony związane z hasłem 'w ciąży':

Sortuj po:

 • Forum ciąża »

  Można powiedzieć, że każdy przechodzi przez życie kilkoma etapami. Do kluczowych należą: dzieciństwo, młodość wiek dojrzały, tudzież także starość. Acz w tychże etapach dzieje się mnóstwo wspaniałych rzeczy i na pewno posiadają one duży wpływ na przyszłość. Bez powątpiewania wydarzeniem, które transformuje całe nasze uprzednie życie jest pojawienie się dziecka. Acz zanim się ono pojawi toż warto jest sięgnąć sporo wiadomości na temat tego okresu, w jakim spodziewamy się dziecka. Bez kwestionowania forum ciąża dostarczy Państwu mnóstwo przydatnych informacji. Wszystko zostało rozłożone w pięciu kategoriach. Należą do nich: Zdrowie Kobiety, Fora Regionalne, Grupy wsparcia, Wszystko o dzieciach oraz Forum ogólne. Zachęcamy do lektury, zaś także wzięcia w nim udziału. Przeto jeżeli potrzebują Państwo porady albo będą mogli komuś poradzić to zachęcamy do wzięcia w nim udziału. Jednakże, aby to wykonać toż wpierw należy zaakceptować regulamin, a następnie się zarejestrować. Jest toż szczególnie błyskawiczny proces, w którym należy podać: nazwę użytkownika, adres e-mail, tudzież także hasło.

  Data dodania: 18 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Terapia rodzinna Warszawa - inrelatiorodzina.pl »

  Czy czujesz, że w Twojej rodzinie sytuacja nie wygląda tak jak powinna? Być może odczuwasz, że niezupełnie wiesz dokąd zmierza sposób w jaki kształcisz dzieci bądź czujesz, że wzburzasz się zbyt często. Co zrobić w takiej sytuacji? Być może warto pomyśleć czym jest psychoterapia dla rodziców. Dzięki niej dostrzeżesz, jakie są mocne strony w sposobie wychowania, lecz także przyjrzymy się co można byłoby zrobić lepiej, tak by w waszej rodzinie zapanowała harmonia i wspólny cel.
  Psycholog przez telefon, to kolejna możliwość, z której można skorzystać. Jeśli jesteś w kropce, nie wiesz co masz zrobić w tym momencie, a emocje w tobie są tak silne, że nie możesz przejąć nad nimi kontroli - warto skorzystać z tej możliwości.
  Jeśli dostrzegasz jako rodzic, że w Waszym dziecku coś się zmieniło, powoduje problemy wychowawcze, których nie było wcześniej bądź jest nieustannie przygnębione - psychoterapeuta dla dzieci będzie dobrym rozwiązaniem.

  Data dodania: 05 10 2020 · szczegóły wpisu »