Strony związane z hasłem 'pożyczki pozabankowe':

Sortuj po:

 • Kredyty hipoteczne »

  Janvest SA to firma, która finansami zajmuje się już od 2001 r. Działamy na rynku inwestycji oferując kredyty hipoteczne oraz obligacje partycypacyjne. Co kryje się pod tą nazwą? Przede wszystkim jest to bezpieczniejsza i bardziej opłacalna forma obligacji. Wszystkie transakcje są zabezpieczone na nieruchomościach, a inwestor widzi, na jakich. W każdym przypadku Janvest SA i inwestor otrzymują zwrot pieniędzy łącznie z wypracowanym zyskiem. Obligacje partycypacyjne są oprocentowane wyżej niż te tradycyjne, ponieważ zysk wynosi nawet 12 proc.

  Data dodania: 20 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe »

  Tak faktycznie sporo sytuacji nie da się przewidzieć. Niefortunnie, ale mnóstwo osób żyje schematami, czyli praca, dom, załatwianie spraw. Jakkolwiek nie są przygotowani na nagłe sytuacje losowe. Wtenczas ich ówczesne plany tak rzeczywiście stają się niczym. Niestety często jest tak, iż potrzeba jest pieniędzy, jakich niestety nie mamy, gdyż wydaliśmy na coś innego. Co wtenczas wykonać? Bezsprzecznie mnóstwo osób wtedy zwraca się z prośbą o pożyczenie do familii, przyjaciół, bądź kolegów. Niemniej co wykonać kiedy oni niestety, ale nie są po prostu w stanie nas wspomóc finansowo? Otóż w takiej sytuacji szybkie chwilówki bez formalności będą najdoskonalszym rozwiązaniem. Gdyż dostaną Państwo pieniądze bez większych formalności oraz bez wyjeżdżania z domu. Są dwie alternatywy: przez SMS lub Internet. Działa to bardzo prosto. Mianowicie po złożeniu dyspozycji pieniądze w jednym momencie zostaną przelane na konto. W razie jakichkolwiek pytań namawiamy do kontaktu telefonicznego: 664 164 525, jaki jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9. 00 do 17. 00.

  Data dodania: 30 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie pożyczki online »

  Pieniądze ponoć i szczęścia nie zapewniają, ale są niezwykle konieczne jakiegokolwiek dnia. Czasami nie mamy wyjścia i potrzebujemy zadecydować się na pożyczkę lub kredyt. Natomiast proces pozyskiwania pieniędzy od banku jest czasochłonny oraz żmudny, stąd wiele osób szuka odmiennej metody. Jeżeli już pożyczaliśmy od rodziny albo kolegów, ta alternatywa też nie wydaje się zbyt korzystna. Zatem warto sprawdzić Szybkie pożyczki pozabankowe. Serwis getmoney przygotowuje rankingi kredytodawców. Każda usługa jest dokładnie opisana – na jaką sumę możemy liczyć, ile trwa przewód zdobywania pieniędzy, jakie jest oprocentowanie pożyczki plus na jaki okres. Ogromnym atutem tego serwisu stanowi fakt, iż wszystkie usługi są zebrane – to znaczy, że możemy popatrzeć na wszystkie oraz je skonfrontować ze sobą, bez konieczności wyszukiwania informacji gdzie indziej. Później bezpośrednio ze strony getmoney można przejść do witryny kredytodawcy oraz złożyć wniosek. Przeważnie to krótkie formalności, w dodatku bez potrzeby wykazywania poręczeń o przychodach.

  Data dodania: 03 09 2021 · szczegóły wpisu »