Strony związane z hasłem 'frezowanie cnc':

Sortuj po:

 • BPS SOLUTIONS — Frezowanie i Toczenie CNC, Produkcja CNC, Formy Wtryskowe i Rozdmuchowe, »

  BPS SOLUTIONS 04-994 Warszawa, ul. Poezji 19 
  e-mail: info@bps.com.pl
  tel: +48 22 382 16 60 
  kom: +48 516 600 101 | kom: +48 515 600 303

  BPS Solutions jako narzędziownia posiadająca rozbudowany park maszynowy i zatrudniająca świetnych fachowców z długoletnim doświadczeniem pragnie zaproponować Państwu usługi na najwyższym poziomie z zakresu:
  • Frezowania CNC 3 i 5 D
  • Toczenia konwencjonalnego i CNC
  • Wytaczania
  • Szlifowania na płasko
  • Szlifowania na okrągło powierzchni wałków i otworów
  • Drążenia elektroerozyjnego wgłębnego
  • Drążenia elektroerozyjnego drutowego
  • Wiercenia na wiertarkach współrzędnościowych i promieniowych
  • Gwintowania
  • Spawania MIG/MAG/TIG
  • Obróbki wykańczającej – polerowania, piaskowania, malowania proszkowego, lakierowania
  • Zapewniamy obróbkę cieplną, hartowania, nakładania powłok, czernienia, miedziowania, oksydowania, azotowania,
  • Wykonania form wtryskowych ZK i GK, form rozdmuchowych jedno i wielokrotnych, form do gumy
  • Wykonania wykrojników i tłoczników, stempli, matryc, noży, gilotyn tnących, okrojników, przyrządów i narzędzi specjalnych
  • Serwisowania, modernizacji i rewitalizacji form i wykrojników, dostarczania części zamiennych i akcesoriów
  • Produkcji detali prototypowych, jednostkowych, krótko i średnioseryjnych
  • Obróbki stopów aluminium, stali narzędziowych, specjalnych, jakościowych do 75 HRC, kwasoodpornych, metali kolorowych, mosiądzu, miedzi, brązu, niektórych stopów tytanu, tworzyw sztucznych i innych materiałów.
  • Przygotowania dokumentacji technicznej, zaplanowania optymalnego procesu produkcji wraz z projektowaniem całych linii produkcyjnych.
  Przyjmujemy zlecenia produkcyjne na wtryskarki.
  Zapraszamy do kontaktu i współpracy
  bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta
  www.bps.com.pl/
  bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta/itemlist/category/22-frezowanie-cnc

  Data dodania: 12 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka Metali »

  Jeżeli poszukujesz profesjonalnej firmy związanej z obróbką cnc to zapraszamy do narzędziowni Wrochmet w Poznaniu. Nasza firma to jeden z liderów wielkopolskiego runku obróbki metali. Zajmujemy się usługami cnc od ponad 10 lat, a naszą specjalnością jest obróbka skrawaniem, toczenie cnc i frezowanie cnc. Obróbka metali w naszym wykonaniu to pewność precyzji, jakości i niedługich terminów realizacji zlecenia. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 10 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka skrawaniem cnc »

  Przedsiębiorstwo Metalko działa od 1992 roku. Współcześnie firma realizuje kolej usług z zakresu serwisu sprężarek i aparatury chemicznej, produkcji części do maszyn i regeneracji armatury przemysłowej. W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość realizowanych usług i również produkowanych towarów. Podejmujemy się realizacji zamówień na zlecenie, aby w pełni odzwierciedlić oczekiwania Klientów. Nie boimy się wyzwań, stąd podejmujemy się również realizacji inwestycji jako generalny wykonawca. Wykształcona kadra pracowników a także innowacyjny park maszynowy pozwalają nam podołać wymaganiom rozległego grona Klientów. Nasze produkty sprzedajemy zarówno na rynku krajowym jak i produkujemy na wywóz towarów. Sprawdź naszą propozycję!

  Data dodania: 09 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Frezowanie CNC Wrocław »

  Jeśli poszukujesz firmy, która zajmuje się obróbką metali, to pożądane byłoby obejrzeć propozycji, istniejącej na rynku od 1985 roku - METALIMPEX. To spod jej skrzydeł wychodzą najlepsze projekty końcowe, za które doceniają nas nasi stali klienci. Zapewniamy, że dzięki naszemu profesjonalizmowi a oprócz tego wieloletniemu doświadczeniu jestest w stanie sprostać każdym zadaniu, nawet takiemu, które na pozór wydaje się być trudne. Zadania takie jak toczenie CNC wykonujemy sprawnie i również profesjonalnie. Za sprawą najlepszym maszynom osiągamy rezultat, który nie przypuszczalnie nie ustępować z żadnym innym. Wskazane jest pamiętać, że analizowanie stali nierdzewnej, nie jest jedyną możliwą w naszej firmie. Zajmujemy się albowiem wieloma rodzajami materiałów. Namawiamy do kontaktu, a oprócz tego odwiedzenia naszej strony WWW. Aktualnie nie możemy stać przy swoim Państwa projektów!

  Data dodania: 08 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • BPS SOLUTIONS - Frezowanie i Toczenie CNC. Wykrojniki i Formy Wtryskowe »

  BPS SOLUTIONS 04-994 Warszawa, ul. Poezji 19
  e-mail: info@bps.com.pl
  tel: +48 22 382 16 60
  kom: +48 516 600 101 | kom: +48 515 600 303
  https://bpssolutions. pl/index. php/pl

  Jako wyspecjalizowana narzędziownia posiadająca rozbudowany park maszynowy i kadrę doświadczonych pracowników, świadczymy usługi z zakresu obróbki skrawaniem i elektroerozyjnej, w tym:
  - Frezowanie CNC 3 i 5 osi
  - Toczenie CNC i konwencjonalne
  - Wytaczanie
  - Wiercenie współrzędnościowe i promieniowe
  - Elektrodrążenie wgłębne EDM
  - Cięcie elektroerozyjne drutowe WEDM
  - Szlifowanie płaszczyzn
  - Szlifowanie na okrągło
  - Cięcie laserowe i strumieniowe
  - Spawanie MIG/MAG/TIG
  - Gięcie i krępowanie
  - Obróbkę wykańczającą: docieranie, piaskowanie, polerowanie,
  - Malowanie proszkowe i lakierowanie
  Zapewniamy obróbkę cieplną: hartowanie, czernienie, oksydowanie, azotowanie, miedziowanie, cynkowanie.
  Przyjmujemy zlecenia na produkcję prototypowa, jednostkową, krótko i średnio seryjną elementów ze stali narzędziowych, konstrukcyjnych, specjalnych, jakościowych do 75 HRC, metali kolorowych, aluminium, brązu, miedzi, mosiądzu, tworzyw sztucznych. Specjalizujemy się w konstruowaniu i wykonywaniu form wtryskowych, form rozdmuchowych, wykrojników, tłoczników, narzędzi specjalnych, oprzyrządowania, matryc, stempli, noży i gilotyn tnących. Posiadamy własna wtryskownię, przyjmujemy zlecenia produkcyjne na wtryskarki o sile zwarcia do 200T.
  Nasze detale charakteryzuje wysoka precyzja wykonania oraz powtarzalność wymiarowa.
  Zapraszamy do kontaktu i współpracy:

  BPS SOLUTIONS 04-994 Warszawa, ul. Poezji 19
  e-mail: info@bps.com.pl
  tel: +48 22 382 16 60
  kom: +48 516 600 101 | kom: +48 515 600 303
  https://bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta
  http://bps.com.pl/
  https://bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta/itemlist/category/22-frezowanie-cnc

  Data dodania: 05 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wciągniki łańcuchowe producent »

  Obecnie panuje zjawisko jakie określane jest konsumpcjonizmem. Najogólniej wyjaśnić można owo tym, że coraz więcej się produkuje i owym samym coraz więcej się wyrzuca. Dziś rzadko kiedy zwraca się uwagę na toż, iżby posiadać coś najdłużej. Najczęściej jeśli się coś starzeje albo psuje toż po prostu wymienia się owo na nowszy model. Z jednej strony jest owo dobre, bo zawsze można mieć coś lepszego. Jakkolwiek z drugiej strony pojawia się takowe przekonanie, że jakoby nic nie jest warte naprawy, bądź posiadania czegoś na dłużej. Z rzetelnością tak nie powinno się postępować. Trzeba odnaleźć złoty środek. Bez powątpiewania owo, że społeczeństwo posiada tak sporo rzeczy zawdzięcza się przede wszystkim produkcji na której jest mnóstwo maszyn. Aczkolwiek sama budowa maszyny nie należy do najłatwiejszych. Mianowicie należy dostosować wszystko do właściwej branży. Jeżeli chodzi o górnictwo, tudzież także przemysł motoryzacyjny toż ogromnym profesjonalizmem może pochwalić się Fabryka Maszyn i Urządzeń OMAG. Jej usługi, tudzież ponadto produkty są najdoskonalszej klasy. W jej ofercie znajdą Państwo pomiędzy innymi koła zębate obróbka skrawaniem, jaką wykonuje się na materiale własnym lub powierzonym. Obróbka skrawaniem odbywa się w obszarze: toczenie, wiercenie, frezowanie, szlifowanie, malowanie mokre oraz obróbka cieplno-chemiczna. Należałoby nadmienić, że firma posiada na swoim koncie owe certyfikaty jak: ISO/TS 16949, ISO 14001 i ISO 9001. Poza owym jest laureatem mnóstwa wyróżnień i nagród. Jeśliby pragnęli dowiedzieć się Państwo czegoś więcej toż jest to możliwe wchodząc na stronę: omag. com. pl.

  Data dodania: 02 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wycinanie CNC »

  Każdy spośród nas ma jakieś plany. Nie ma człowieka jaki przecież nie miałby żadnego pomysłu na życie. Warto realizować to co się zaplanowało. Gdyż wówczas człowiek będzie posiadał ogrom satysfakcji. Nie ma ludzi niezastąpionych. To oznacza, że tak rzeczywiście każdy może coś za kogoś zrobić, lecz przenigdy przecież nie stworzy identycznego pomysłu. Dlatego również jak najbardziej warto zmierzać do oryginalności. Jedną z nich jest frezowanie CNC przy pomocy jakiego zrobi się każdy projekt. Bezsprzecznie frezowanie nie każdy może zrobić. Niemniej projekt to już co innego. Dlatego jeżeli chcieliby mieć Państwo coś swojego oraz mają gotowe szkice to jak najbardziej rekomendujemy zgłosić się spośród owym do Wycinamy. to. Jest to działalność oferująca możliwie jak najznakomitszej jakości usługi. Wśród nich odnajdą Państwo nie jedynie wyżej wspomniane frezowanie, lecz również wycinanie laserem, czy osłony Plexi. Stawki za tego rodzaju usługi nie należą do nadmiernych. W razie jakichś pytań możliwy jest kontakt elektroniczny, czy przez telefon. Zalecamy.

  Data dodania: 10 12 2020 · szczegóły wpisu »