Strony związane z hasłem 'dermatolog katowice':

Sortuj po:

  • Dermatolog Katowice »

    Promujemy ofertę dermatologa Dr n. med. Aleksandry Szczepanek-Grettka. W gabinecie Pani dermatolog można zdobyć profesjonalną opinię w aspekcie leczenia licznych chorób skórnych takich jak mięczak zakaźny u dzieci, trądzik, łojotokowe zapalenie skóry, choroby włosów i paznokci, atopowe zapalenie skóry i inne. Co więcej można wykonać liczne badania i zabiegi w zakresie m. in. kriochirurgii, dermatochirurgii i innych. Gabinet Dermatologiczny Katowice przyjmuje chorych w każdym wieku, lecz szczególnie wyspecjalizował się w dermatologii dziecięcej.

    Pani dermatolog Dr n. med. Aleksandry Szczepanek-Grettka w swojej praktyce dermatologicznej specjalną wagę przykładała do leczenia tych chorób, które szczególnie często zachodzą u dzieci. Dermatolgia najmłodszych to jej specjalizacja lecz przypadłości dermatologiczne u pełnoletnich, również nie stanowią dla niej szkopułu.

    Dermatolog Katowice - zaprasza na stronę internetową http://dermatologdzieciecy. com. pl gdzie można odkryć wiele informacji o chorobach, które dotykają dzieci, takich jak mięczak zakaźny u dzieci, bielactwo czy atopowe zapalenie skóry lub do Katowickiego gabinetu. Zapraszamy.

    Data dodania: 29 08 2019 · szczegóły wpisu »