Blogi Podkategoria: Blogi

Sortuj po:

 • Opieka osób starszych »

  Nazywam się Artur Lewtak, od wielu lat zajmuję się szeroko pojętą opieka nad ludźmi starszymi, chorymi, niepełnosprawnymi. Opieka to nie praca ale pasja. Jestem autorem bloga dotyczącego opieki nad osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi. Znajduje się tam baza rzetelniej wiedzy na temat opieki seniora. Oferuje również szeroki wachlarz usług opieki nad osobami starszymi w mieście Lublin i w okolicach. https://www.opiekujmy.pl/opieka-nad-osoba-chora-na-chorobe-alzheimera/, https://www.opiekujmy.pl/opieka-paliatywna/, https://www.opiekujmy.pl/stwardnienie-rozsiane-przyczyny-rodzaje-objawy/

  Data dodania: 08 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • LIK Czarter Mazury »

  Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody i Twoją pasją jest żegluga jachtem to firma LIK Czarter Jacht oferuje dla Ciebie idealne propozycje na spędzenie udanego urlopu lub romantycznego weekendu w zaciszu jezior na Mazurach. W swojej ofercie posiada czartery jachtów żaglowych dla osób mających patent jak także dla osób nie posiadających uprawnień. Asortyment jachtów żeglownych jak i łodzi motorowych dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta. Rezerwacji można dokonywać na kilku lub kilkudziesięciu tygodniowe wyprawy. W ofercie znajdują się niewielkie łódki dostosowane na wypady familijne lub indywidualne, a także łajby dopasowane do dużych grup od 7 do kilkunastu osób. Rezerwacja trwa chwilę, trzeba tylko formularz wypełnić, odpowiedź podejmowana jest w bardzo krótkim czasie, potwierdzając termin lub oferując najbliższy wolny czas wynajmu.

  Data dodania: 05 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Miopatia.pl - przekaż 1 % podatku »

  Strona ma na celu przedstawienie historii mojej jednostki chorobowej ( należącej do chorób rzadkich ) jak i wszystkiego co z nią związane – to tylko moje prywatne doświadczenia każdy przypadek jest inny i głównym źródłem informacji musi być lekarz o specjalności neurolog. Osobiście dwa lata poszukiwałem przyczyn swoich dolegliwości, od jednego lekarza do drugiego. Aż wylądowałem w lokalnym miejskim szpitalu który po kilku badaniach na oddziale neurologii zalecił mi poradnię mięśni w warszawie przy ulicy Banacha. Zarejestrowałem się chociaż był to kolejny rok oczekiwania na wizytę.

  Gdy trafiłem już do poradni neurologicznej o specjalności chorób mięśni poszło już nieco łatwiej. Trafiłem tam na blok D gdzie znajduje się tam klinika neurologii. Tam też wykonano wiele badań specjalistycznych które dały podstawy do zlecenia badań genetycznych. Pobrano próbki, kolejne pół roku oczekiwania … i jest diagnoza. Miopatia mitochondrialna – niestety choroba uwarunkowana genetycznie. Trzy uszkodzenia w jądrowym genie POLG (T251I, P587L, K1191N ). Mutacje te mają potwierdzony w literaturze medycznej przyczynę mojej choroby. Obustronny zanik mięśni bicepsa, polineuropatia ( to uszkodzenie wielu nerwów obwodowych ), u mnie objawia się zaburzeniami czucia w nogach oraz uczucie zimna, jak i problemy ze wzrokiem polegające na podwójnym widzeniu wraz z ptozą czyli obustronnym opadaniem powiek. To taka w skrócie o moim przypadku.

  Przekaż 1% podatku i pomóż mi finansować na własną rękę różnego rodzaju suplementy wspomagające moje funkcjonowanie czy też rehabilitację. Zostaw swój jeden procent w Zabrzu i dołącz do mojego apelu o wsparcie finansowe. Pamiętaj to nic nie kosztuje! Pomagasz, wspierając moje subkonto w fundacji AVALON.

  Data dodania: 22 05 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Blogi

(10)

Blogi - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: