Usługi porządkowe Podkategoria: Usługi porządkowe

Sortuj po:

 • Szybki wywóz gruzu Gdańsk »

  Namawiamy do skorzystania z możliwości zamówienia pojemników bądź worków on - line. Odwiedźcie naszą stronę, gdzie możecie dokonać zamówienia. Co do jednego zadbajmy o środowisko a także sprawmy, że wszystkie Wasze odpady zostaną poddane recyklingowi albo zostaną wywiezione w odpowiednie przy tym miejsce. Jako przedsiębiorstwo z długoletnim stażem proponujemy Wam trwałe a także solidne worki na gruz Big Bag oraz specjalne kontenery. Dbamy o jak najlepszą jakość naszych usług, stąd nasze pojemniki przed każdorazowym wypożyczeniem są porządnie odkażone. Wszystko przywozimy pod podany przez Was adres oraz wszystko odbierają nasi pracownicy, którzy pojawią się w wyznaczonym wcześniej terminie. Nasze worki na odpady docierają do Was zapakowane w hermetyczne opakowanie. Zapewniamy Wam najwyższą jakość usług.

  Data dodania: 18 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Utylizacja odpadów »

  Fundamentem funkcjonowania Awas Serwis jest unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych (w tym odpadów ropopochodnych). Posiadamy niemałe doświadczenie oraz znaczny zakres kwalifikacji. Dokładamy wszelkich starań, iżby standard świadczonych przez nas usług znajdował się na najlepszym poziomie. Każde zlecenie wykonujemy tak szybko, jak to tylko możliwe. Likwidujemy również szkody ekologiczne w miejscach np. wypadków drogowych, wypadków w transporcie morskim, w transporcie kolejowym a także innych. Realizujemy odbiór odpadów między innymi odpadów tytoniowych, osadów z dna zbiornika, nieczystości ciekłe zawierające farby drukarskie, szlam i również osadów pofiltracyjnych z oczyszczania gazów odlotowych, oraz wiele innych. Nawiązując długą współpracę możesz liczyć na dogodne warunki współpracy a także korzystne ceny.

  Data dodania: 18 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dezynfekcja pomieszczeń GoVir »

  Dezynfekcja przez zamgławianie GOVIR jest liderem w branży w zakresie eliminowania zagrożeń biologicznych, w tym dezynfekcji pomieszczeń dotkniętych koronawirusem. Zyskane przez nas certyfikaty najlepiej akcentują wysoką jakość naszych usług oraz to, że jako grupa zawodowców najbardziej produktywna i działająca dezynfekcja obiektów przez zamgławianie została przez nas opanowana do perfekcji i dajemy najwyższe możliwe standardy zawodowe.

  Dezynfekcja pomieszczeń wykonywana jest metodą zamgławiania w punktach takich jak: szkoły, komunikacja miejska, zakłady pracy, hale lub biura.

  Eliminacja koronawirusa to misja dla Govir! Gorąco zapraszamy na stronę internetową, gdzie można dowiedzieć się znacznie więcej na temat tego, na czym polega dezynfekcja przez zamgławianie, którą realizujemy i znajdują się wszelkie wiadomości kontaktowe, jakie pomogą się umówić Państwu na skorzystanie z naszych usług.

  Data dodania: 08 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie »

  Przedsiębiorstwo EZT S. A. to ludzie, którzy wszystkich swoich klientów traktują w sposób indywidualny. Możecie się do nas zgłaszać, jeżeli potrzebna jest firma porządkowa, ochrona osób i mienia, techniczne systemy zabezpieczeń, utrzymanie terenów zielonych, usługi specjalne - porządkowe, jak również malowanie proszkowe. Zawsze świadczymy usługi na najwyższym poziomie z dbałością o dosłownie najdrobniejszy element. Namawiamy do kontaktu, o ile potrzebna jest Wam ekipa porządkowa, która jest w stanie przeprowadzić także odśnieżanie. Posiadamy najlepszy sprzęt, dzięki czemu wszystkie prace wykonywane są przez nas na sposób szybki i również sprawny. Nawiasem mówiąc używamy ekologicznych środków czystości, posiadających odpowiednie certyfikaty, jako że chcemy wspólnie dbać o wygląd naszego środowiska. Namawiamy do kontaktu.

  Data dodania: 27 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Niagara | pralnia Lublin »

  Miej więcej czasu dla siebie i zostaw pranie specjalistom. Pralnia chemiczna Niagara wyróżnia się indywidualnym podejściem do Usługodawców i wysoką jakością świadczonych w miejscowości Lublin usług. Dokładne informacje dotyczące obszaru działań i cennik znajdziesz na stronie internetowej. Pralnia chemiczna zapewnia kompleksowe usługi związane z praniem wodnym, pościeli hotelowej, ręczników, obrusów, jak i różnego rodzaju ubrań, w tym fartuchów medycznych oraz odzieży roboczej. Wiele przedsiębiorców wymaga od swoich pracowników noszenia specjalistycznej roboczej odzieży, co wiąże się z potrzebą korzystania z pralni. Pranie odzieży ochronnej zawsze realizowane jest szybko i sprawnie, dzięki czemu na czas dostają Państwo świeżą i czystą odzież dla swoich pracowników. Fachowość naszych usług prania pościeli, obrusów, ręczników, odzieży roboczej doceniło wielu przedsiębiorców. Dla każdego Klienta instytucjonalnego z miasta Lublin i okolic przygotowujemy najlepszą ofertę cenową uwzględniającą oczekiwania i potrzeby. Szeroka oferta obejmuje pranie różnych części garderoby, jak również prasowanie. Pralnia chemiczna Niagara, funkcjonująca na terenie miasta Lublin, wykonuje usługi magla, prania z maglem oraz krochmalenia. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 25 01 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi porządkowe

(8)

Usługi porządkowe - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: