Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

Sortuj po:

 • Ośrodek szkolenia kierowców częstochowa »

  Obecnie mamy do dyspozycji niezwykle dużo udogodnień, jednakże mnóstwo z nich wymaga wcześniejszej nauki. Tak z pewnością dzieje się w przypadku motoryzacji. Na pewno jeżdżenie swym autem jest o wiele bardziej komfortowe aniżeli poruszanie się publicznymi środkami transportu. W niniejszej drugiej kwestii musimy liczyć się z wieloma utrudnieniami jak np. spóźnienia, czy niemili współpasażerowie. Chociaż, aby jeździć samemu samochodem to konieczna jest znajomość przepisów, zaś dodatkowo zdolność prowadzenia auta. Zatem tak niezbędne jest prawo jazdy. Jakakolwiek jazda bez niego jest złamaniem przepisów, natomiast ponadto stanowi ogromne zagrożenie na drodze. W osk częstochowa doskonale przygotują Państwa do egzaminu na prawo jazdy. Tam kursy obejmują 30 godzin teorii plus tyle samo czasu jest przeznaczone na jazdy. Cena nie jest wygórowana. Otóż wynosi 1500 zł, zaś studenci oraz uczniowie płacą o 100 zł mniej. W razie pytań niezwykle serdecznie namawiamy do kontaktu telefonicznego ewentualnie drogą elektroniczną, jednakowoż do dotarcia osobiście.

  Data dodania: 15 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kurs kosztorysowania Norma »

  Norma to oprogramowanie, które służy do sporządzania kosztorysów w budownictwie. Zapraszamy do zapisów na szkolenia otwarte z pracy w programie Norma PRO, Standard2 lub Expert. Na naszych szkoleniach jego uczestnicy zdobywają praktyczne umiejętności jak wykorzystywać funkcje programów oraz wszystkie czynności usprawniające pracę.

  Data dodania: 20 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun medyczny Tarnów »

  Szkoły policealne dają możliwość rozwoju wszystkim tym, którzy chcą kontynuować naukę, lecz nie na studiach wyższych. Pozwalają albowiem nabyć konkretne i pożądane na rynku umiejętności. Niepubliczna Szkoła Biznesu kształci na popularnych kierunkach - terapeuta zajęciowy, asystentka stomatologiczna, technik dentystyczny czy opiekun medyczny. Nauczamy do pracy w branży medycznej, w której praca 'znajdzie się' zawsze. Nie kształcimy przyszłych bezrobotnych! Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, daleko wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, świetnie wyposażone pracownie a także własną bibliotekę. U nas zdobędziesz konkretną wiedzę. A wszystko to w miłej a także przyjaznej atmosferze! O przyjęciu decyduje kolejność wpływu zgłoszeń w związku z tym śpiesz się gdyż liczba miejsc jest ograniczona!

  Data dodania: 28 10 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

(8)

Kursy i szkolenia - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: