Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

Sortuj po:

 • Logopeda Sandra Dobrowolska - leczenie wad wymowy »

  Każdy rodzic wie, że jego największym skarbem są dzieci. Wie również jak dużo pracy i poświęcenia wymaga wychowanie dzieci na porządnych ludzi. Jednym etapów rozwojowych każdego człowieka jest nauka mówienia. Rodzice przy tym mają bardzo duży ubaw, gdy dziecko fajnie przekręca słowa, albo na swój sposób je rozumie, czy wymawia. W większości przypadków jest to etap przejściowy bo z czasem uczymy się mówić już normalnie. Niestety bywa też tak, że dzieci mają trudności z wymową, czy w ogóle z nauką mówienie, np. seplenią, czy mają inną wadę wymowy. O różnych wadach wymowy można poczytać na stronie o której tu mowa. Co w takim przypadku powinno się zrobić? Chyba wiadomo - należy udać się do logopedy celem zdiagnozowania wady oraz podjęciem terapii logopedycznej dążąc do wyleczenia, a efektem będzie poprawna wymowa. Pani Sandra Dobrowolska to nie tylko logopeda ale i pedagog. Podkreślam to ponieważ ma bardzo dobre podejście do dzieci. Maluchy chętnie przychodzą na zajęcia i uczestniczą w nich myśląc tak naprawdę, że się bawią. Pani Sandra stawia przede wszystkim na efekt. Na swojej stronie podaje bardzo dużo różnych materiałów przydatnych praktycznie każdemu rodzicowi. Nie będę ich opisywał ale zapraszam na stronę do poczytania.

  Data dodania: 05 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje niemiecki Sosnowiec »

  Powinieneś zdobyć umiejętności z zakresu języków obcych? Jeśli tak, to zapewniane przez naszą firmę Profes korepetycje niemiecki Sosnowiec to świetny wybór. W naszej firmie znajduje zatrudnienie wielu doświadczonych specjalistów, którzy przez wiele lat zajmują się językami obcymi. Dlatego też korepetycje niemiecki Będzin robione przez naszą firmę profes. pl są dostępne w niskich cenach czy też dają możliwość uzyskania konkretnej wiedzy. Poza realizacją korepetycji prowadzona przez nas firma oferuje też tłumaczenia rosyjski Katowice. Jesteśmy w stanie w sposób godny uwagi wykonać też tłumaczenia angielski Śląsk. Możemy zagwarantować, że współpraca z naszą firmą to doskonały pomysł dla każdego kto potrzebuje specjalistów od języków.

  Data dodania: 10 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne szkolenie żeglarskie Gdynia »

  Nasze wysokiej jakości warsztaty na patent jachtowego sternika morskiego to wspaniała propozycja dla wszystkich tych osób, które marzą, iżby zasiąść za sterem jachtu do 18 metrów długości i pływać na akwenach morskich a oprócz tego oceanicznych. Wystawiamy patenty w języku polskim a oprócz tego angielskim, które są istotne na wodach międzynarodowych. Dla naszej firmy szkoleniowej najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie oraz satysfakcja kursantów, dlatego też staramy się zaoferować najlepsze szkolenie na patent sternika jachtowego na najwyższym światowym poziomie. Wszyscy kursanci mogą opierać się fachową pomoc naszych świetnych instruktorów a oprócz tego na dobre terminy szkoleń. Najprzód polecamy nasze intensywne szkolenia tygodniowe, które pośród naszych kursantów cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

  Data dodania: 07 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kurs prawa jazdy Warszawa - Expert sZKOŁA JAZDY »

  Szkoła Jazdy OSK Expert - prowadzimy kursy, jazdy doszkalające na prawo jazdy

  - kategorii: B, A, A2, A1 i B w Warszawie od roku 2008.

  Z nami kursy na prawo jazdy to brak stresu, profesjonalne przygotowanie i pewność tego,
  że będziesz bezpiecznie czuł się na drodze. Rzetelnie przygotujemy Cię do bezstresowego
  zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy.

  ___________________________________________________________
  Najważniejszym ogniwem szkoły jazdy OSK Expert są Instruktorzy

  To dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu proces szkolenia na prawo jazdy przebiega w miłej,
  bezstresowej atmosferze, a co najważniejsze... gwarantuje doskonałe przygotowanie
  do egzaminu teoretycznego i praktycznego na prawo jazdy
  ___________________________________________________________
  Prowadzimy jazdy doszkalające kat B, A, A2, A1, kierowane do osób

  - po niezdanym egzaminie państwowym
  - trakcie oczekiwania na egzamin państwowy,
  - pragnących podnieść swoje umiejętności prowadzenia pojazdu,
  - posiadających prawo jazdy, lecz wciąż nie czujących się pewnie za kierownicą
  ___________________________________________________________
  Kursy teoretyczne na prawo jazdy prowadzimy w systemie

  - porannym
  - wieczorowym
  - weekendowym


  Mpotocykl do szkoleń z parwem jazdy kat. B Yamaha YBR125

  Plusy ośrodka szkolenia kierowców OSK Expert

  ? zapłata za kurs w nieoprocentowanych ratach,
  ? zniżki cenowe dla uczniów i studentów,
  ? materiały dydaktyczne w cenie kursu w tym tesy online
  ? szkolenie z pierwszej pomocy (zajęcia z ratownikiem medycznym),
  ? badania lekarskie, na miejscu,
  ? możliwość dowolnego ustalenia terminu zajęć praktycznych i teoretycznych,
  ? zajęcia praktyczne w strefie egzaminacyjnej i na placu manewrowym
  ? egzaminy wewnętrzne teoretyczy i praktyczny

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia klimatyzacja »

  Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń i Certyfikacji funkcjonuje w Bydgoszczy w tym momencie od wielu lat i również w tym czasie zdołało zbudować znaczną ofertę edukacyjną dla każdej osoby, która interesuje się poszerzeniem swoich potencjał zawodowych. Szkolenia oraz kursy, do których dostąpić można w tym ośrodku, są zawsze zakończone certyfikatem. Certyfikat taki potwierdza wszystkie nabyte zdolności praktyczne a oprócz tego teoretyczne oraz w wielu przypadkach otwiera drzwi do lepiej płatnej pracy. Z tego też powodu, o ile ktoś chce wzbogacić swoje CV, praktyczne kursy chłodnicze oferowane w środek są naprawdę dobrym rozwiązaniem. Bez względu na to ile ktoś ma lat i również jakiej jest płci, każdy znajdzie swoje miejsce w danym kursie a oprócz tego będzie miał możliwość poszerzyć swoją wiedzę i również praktyczne umiejętności. Centrum to jest wskutek tego dobrym wyborem dla każdego.

  Data dodania: 10 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kurs kosztorysowania Norma »

  Norma to oprogramowanie, które służy do sporządzania kosztorysów w budownictwie. Zapraszamy do zapisów na szkolenia otwarte z pracy w programie Norma PRO, Standard2 lub Expert. Na naszych szkoleniach jego uczestnicy zdobywają praktyczne umiejętności jak wykorzystywać funkcje programów oraz wszystkie czynności usprawniające pracę.

  Data dodania: 20 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun medyczny Tarnów »

  Szkoły policealne dają możliwość rozwoju wszystkim tym, którzy chcą kontynuować naukę, lecz nie na studiach wyższych. Pozwalają albowiem nabyć konkretne i pożądane na rynku umiejętności. Niepubliczna Szkoła Biznesu kształci na popularnych kierunkach - terapeuta zajęciowy, asystentka stomatologiczna, technik dentystyczny czy opiekun medyczny. Nauczamy do pracy w branży medycznej, w której praca 'znajdzie się' zawsze. Nie kształcimy przyszłych bezrobotnych! Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, daleko wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, świetnie wyposażone pracownie a także własną bibliotekę. U nas zdobędziesz konkretną wiedzę. A wszystko to w miłej a także przyjaznej atmosferze! O przyjęciu decyduje kolejność wpływu zgłoszeń w związku z tym śpiesz się gdyż liczba miejsc jest ograniczona!

  Data dodania: 28 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kurs operatora wózka widłowego »

  Wzmożone zaciekawienie kursami na wózki widłowe sprawia, że ujawnia się na rynku więcej ośrodków szkoleniowych, które mają je w swej ofercie. Zapisują się na nie głównie mężczyźni ponieważ to dokładnie te uprawnienia umożliwiają im podjęcie pracy na stanowisku magazyniera. Jednak jak dosłownie wszędzie, tak także w wypadku wózków widłowych technika idzie do przodu. Pojawiły się ładowarki teleskopowe. Jest toż nowoczesny rodzaj wózków widłowych, które posiadają zmienną fazę wysięgu. Dzięki własnej funkcjonalności spychają coraz powszechniej starsze modele wózków. Stąd idąc na kurs warto także zdecydować się na kurs operator ładowarki teleskopowej, aby także na nie mieć uprawnienia. Mogą się one przydać w nowej pracy, ale też w bieżącej, jeżeli w naszej firmie stwierdzą, że czas zainwestować w tegoż typu ładowarki. Osoby pragnące zdobyć uprawniania namawiamy do wpadnięcia na stronę internetową Ośrodka Szkoleniowego KARFAST, albo od razu zameldowania się do niego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zalecamy.

  Data dodania: 15 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opieka osób starszych »

  Nazywam się Artur Lewtak, od wielu lat zajmuję się szeroko pojętą opieka nad ludźmi starszymi, chorymi, niepełnosprawnymi. Opieka to nie praca ale pasja. Jestem autorem bloga dotyczącego opieki nad osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi. Znajduje się tam baza rzetelniej wiedzy na temat opieki seniora. Oferuje również szeroki wachlarz usług opieki nad osobami starszymi w mieście Lublin i w okolicach. https://www.opiekujmy.pl/opieka-nad-osoba-chora-na-chorobe-alzheimera/, https://www.opiekujmy.pl/opieka-paliatywna/, https://www.opiekujmy.pl/stwardnienie-rozsiane-przyczyny-rodzaje-objawy/

  Data dodania: 08 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Robotyka »

  Spostrzegawczość i chęć działania są wyjątkowo istotne. Dzięki temu jest się w stanie niezmiernie dużo osiągnąć. Dotyczy to nie tylko nas samych, lecz przede wszystkim rodziców. Toż na nich spoczywa wielka odpowiedzialność. Trzeba nieomal, iż non stop być przy dziecku, jednak jeszcze być czujnym na jego pasje. Dzięki temuż będzie jemu zdecydowanie łatwiej w przyszłości. Na pewno zatrzęsienie dzieci uwielbia wszelakie przedmioty powiązane z technologią, czyli np. roboty, jednakowoż urządzenia mobilne. Dlatego jeszcze warto byłoby to rozwinąć. Bezspornie robotyka jest dyscypliną niezmiernie fascynującą, która na Uniwersytecie Robotów zostanie znacznie bardziej zbliżona. Tu pracują pasjonaci techniki mający olbrzymie doświadczenie, tudzież także wszechstronną wiedzę. Na Uniwersytecie Robotów jakiekolwiek kursy i warsztaty są przygotowywane zgodnie z potrzebami uczestników. Liczy się tam przede wszystkim innowacyjność. W razie pytań możliwy jest kontakt telefoniczny ewentualnie mailowy. Bez najdrobniejszych wątpliwości należałoby skorzystać z oferty. Zachęcamy.

  Data dodania: 18 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Racing Driver Program »

  Wyścigi gokartów dla dzieci są tym, czym firma zajmuje się od jakiegoś czasu. Propozycja firmy obejmuje szerszy zakres usług, jakim jest szkoła gokartowa dla młodych. Propozycja jest dopasowana do wielu grup wiekowych najmłodszych. Poza organizowaniem eventu, jakim są wyścigi gokartów dla dzieci, szkoła zajmuje się szkoleniem w zakresie jazdy na samochodach. Firma zapewnia korzystanie z profesjonalnego toru wyścigowego gwarantującego bezpieczeństwo.

  Data dodania: 28 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języka angielskiego Rzeszów »

  Jak najlepiej nauczyć dziecko jęz. angielskiego? Szkoła, która na rynku istnieje już multum lat, to zabezpieczenie sukcesu, bo przyciąga swoją skutecznością. Zadowolony klient poleca następnego. I tak koło się kręci, wypuszczając co roku ukontentowanych uczniów. Angielski dla dzieci warto rozpocząć już od przedszkola. Prywatne przedszkole anglojęzyczne stosuje metodę Total Immersion, czyli całkowitego zanurzenia w języku. To brzmi właśnie} jak w powiedzeniu o skorupce, a z przysłów przecież wielka mądrość płynie. Dziecko coraz bardziej "nasiąka" językiem angielskim a oprócz tego z czasem samo zaczyna się w ten sposób komunikować. Szkoła w swojej ofercie posiada również angielski dla dzieci w wieku szkolnym, gdzie część zajęć realizowana jest naprzemiennie w języku angielskim a także polskim. Co istotne, również zajęcia świetlicowe realizowane są w tym języku. Skorupka nasiąka w związku z tym jeszcze głębiej. A my możemy wciąż swoje pociechy wysłać w czasie wakacji na kolonie językowe. A to już sukces murowany.

  Data dodania: 29 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Polish cases exercises »

  Studia za granicą swego państwa stają się coraz to bardziej popularne. Sporo młodych osób postanawia zdecydować się na takowy dokładnie krok. Niewątpliwe nie jest toż proste, jednak jak to się powtarza dla odważnych świat należy. Też i do Polski przybywa bądź także przylatuje wiele studentów żeby tu w dalszym ciągu się edukować. Dokładnie im postanowiłam pomóc. Jak wiadomo język polski nie jest łatwy dla osób obcych narodowości. Dlatego też jego naukę dopasowuje indywidualnie dla którejkolwiek osoby. Stawiam przede wszystkim na nieograniczoną komunikację. Oferuję advanced polish, jak i od samych podstaw. Dla uproszczenia lekcje języka polskiego przeprowadzam w języku zagranicznym. Zapraszam wszelkie zaciekawione osoby ażeby spojrzały na moją stronkę. Tam mieści się propozycja, ale również naturalnie i dane kontaktowe.

  Data dodania: 07 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kurs jazdy na płycie poślizgowej »

  Prowadząc firmę transportowa powinieneś zdawać sobie sprawę, żre kierowcy samochodów dostawczych powodują najwięcej wypadków na drodze. Podniesienie świadomości kierowcy oraz zwiększenie jego kwalifikacji powinno stac się zadaniem priorytetowym w Twojej firmie. W tym celu warto skorzystać z kursów doszkalających organizowanych przez szkołę doskonalenia techniki jazdy. Twoi pracownicy nauczą się kontroli nad pojazdem w kazdych warunkach na drodze. Jest to bardzo ważne dla nich samych jak również dla innych uczestników dróg. Nabyte podczas kursu umiejętności przyczynią się do zapanowania nad samochodem w niebezpiecznych sytuacjach podczas jazdy.

  Data dodania: 20 11 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

(8)

Kursy i szkolenia - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: