Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Tutaj wstaw opis kategorii Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Szkoła językowa firm »

  Teachersteam to rozpoznawalna na polskim podwórku firma językowa, która wspiera firmy z całego kraju już od prawie 2 dekad. W ofercie firmy znajdziesz kurs językowy praktycznie z każdego języka na każdym poziomie - spółka Teachersteam współpracuje bowiem z ponad setką lektorów na terenie całego kraju. Na przestrzeni tych lat, udało nam się zebrać najlepszą kadrę na rynku - wykwalifikowaną jak i doświadczoną zawodowo. Kursy językowe prowadzone przez naszą firmę językową to szkolenia branżowo-tematyczne, blended learning oraz klasyczne - tradycyjne, znane z innych szkół językowych. Tłumaczenia to kolejna usługa językowa, na którą składają się usługi tłumaczeniowe przysięgłe, ustne, biznesowe, dedykowane per projekt. Z naszych usług chętnie korzystają sklepy ecommerce, importerzy, producenci wchodzący na nowe rynki. W tym momencie polecamy także inne usługi oferowane w ramach partnerstwa B2B, takie jak organizacja paneli dyskusyjnych, webinarów i warsztatów z języka obcego czy wsparcie HR w audytach językowych zatrudnionych kadr jak i weryfikacjach nowych. Polecamy!

  Data dodania: 09 04 2024 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły języka niemieckiego w Austrii »

  Namawiamy do odkrycia zagadek języka niemieckiego w urokliwej Austrii! Szkoły języka niemieckiego w Austrii proponują nie wyłącznie cenne doświadczenie edukacyjne, tymczasem ponadto niepowtarzalną okazję do poznania fantastycznej kultury tego kraju. Dzięki naszej platformie LangArt. net możesz prosto znaleźć znakomitą szkołę, jaka wypełni Twe pragnienia. Nasza oferta edukacyjna zawiera wielki wybór kursów języka niemieckiego, przystosowanych do różnych poziomów zaawansowania albo potrzeb uczniów. Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z językiem niemieckim, albo także pragniesz rozwijać własne zdolności, Szkoły języka niemieckiego w Austrii dadzą Ci prawidłowe wsparcie. Poza intensywnymi zajęciami językowymi, nasze szkoły świadczą ponadto przeróżne dodatkowe atrakcje, takie jak wycieczki krajoznawcze, warsztaty kulturalne albo spotkania integracyjne z miejscową społecznością. Dzięki niniejszemu nie zaledwie będziesz doskonalił własny niemiecki, ale dodatkowo poznasz autentyczną atmosferę życia w Austrii.

  Data dodania: 09 04 2024 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła FunSurf - obóz kitesurfingu na Helu »

  Zapraszamy na obóz kitesurfingu do naszej szkoły FunSurf na Półwyspie Helskim! Gwarantujemy doskonałe warunki do nauki, profesjonalne i wyrozumiałe podejście oraz najlepsze ceny na polskim rynku. Jesteśmy szkołą z blisko 30-letnim doświadczeniem, dzięki czemu posiadamy ogromne zasoby wiedzy, umożliwiające przeprowadzanie szkoleń na najwyższym poziomie. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich, którzy mają ochotę podjąć się nauki sportów wodnych, ale nie do końca wiedzą, od czego zacząć. Nasi instruktorzy to prawdziwy specjaliści w swoich fachu. Zapisując się więc do nas na kitesurfing, możesz liczyć na wsparcie ze strony najlepszych instruktorów w kraju, którzy zadbają o Twój komfort i bezpieczeństwo. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci opanować kitesurfing od podstaw. Na naszej stronie internetowej znajdziesz mnóstwo szczegółowych informacji o tym, jak wyglądają kursy kitesurfingu i jak się do nich odpowiednio przygotować. Zachęcamy również do skontaktowania się bezpośrednio z nami drogą telefoniczną. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 02 2023 · szczegóły wpisu »
 • Energia odnawialna samorządu »

  Energia samorządu to rozległy temat, obejmujący niemało rozlicznych kwestii. Co znacznie więcej, nowe postanowienia oraz propozycje bez ustanku się pojawiają, skutkiem tego trudno odnaleźć wszystkie informacje. Z infromacją przychodzą strony, takie jak energiasamorzadu. pl, pozwalające na sprawdzanie interesujących artykułów, odkrywanie aktualności oraz zasięgnięcie dokładnych informacji. Co więcej, strona internetowa ta gwarantuje także dostęp do materiałów filmowych. Pozwalają one na zgłębienie osobnych zagadnień w ciekawy, osiągalny sposób. Korzystanie z tego rodzaju stron to idealna droga do podwyższenia świadomości na temat zielonej energii samorządów.

  Jest zaciekawiony odnawialną energią samorządu? Wyszukujesz zielonych rozwiązań? Wejdź na energiasamorzadu. pl i dowiedź się więcej o energii samorządu, która rysuje się w eko barwach. Skorzystaj z wiedzy.. :)))

  Data dodania: 03 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze przedszkole Jabłonna »

  Niepubliczne przedszkole Misio ma swoją siedzibę w Warszawie. Zostało stworzone w 2002 roku. Placówka posiada 2 oddziały, jeden z nich znajduje się przy ulicy Modlińskiej 248 D, a drugi przy ulicy Modlińskiej 285 B. Przedszkole działa pod nadzorem Kuratorium Oświaty. Do przedszkola uczęszczają dzieci z Tarchomina, Białołęki, Legionowa a oprócz tego Jabłonnej. Placówka posiada wykształconą kadrę pedagogiczną, która dba o rozwój emocjonalny pociech, zapewniając poczucie bezpieczeństwa, a oprócz tego uczy współżycia w grupie. W przedszkolu panuje domowa, przytulna atmosfera, aby każde dziecko czuło się jak u siebie w domu. Przedszkole organizuje występy teatrzyków dziecięcych, spotkania z ludźmi różnych zawodów. Prowadzone są kursy rozwijające dzieci kulturalnie jak i językowo. Na terenie około przedszkola znajduje się bezpieczny plac zabaw.

  Data dodania: 13 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia szkolna »

  Księgarnia szkolna Papirus to jedna z lepiej zaopatrzonych księgarni z atrakcyjnymi cenami. Książki, poradniki, atlasy przyrodnicze, historyczne i geograficzne, bajki, powieści i mnóstwo innych, najciekawszych pozycji literackich znajdziemy tu na półkach. Oprócz tego księgarnia szkolna posiada w sprzedaży bardzo dużo różnych gier planszowych i zabawek kreatywnych dla dzieci i młodzieży. Od kilku już oprócz zakupów stacjonarnych możemy również odwiedzić sklep internetowy księgarni szkolnej. Wygodnie i o dowolnej porze zrobić zakupy oraz szybko otrzymać zamówiony towar pod drzwi.

  Data dodania: 11 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języka angielskiego Rzeszów »

  Jak najlepiej nauczyć dziecko jęz. angielskiego? Szkoła, która na rynku istnieje już multum lat, to zabezpieczenie sukcesu, bo przyciąga swoją skutecznością. Zadowolony klient poleca następnego. I tak koło się kręci, wypuszczając co roku ukontentowanych uczniów. Angielski dla dzieci warto rozpocząć już od przedszkola. Prywatne przedszkole anglojęzyczne stosuje metodę Total Immersion, czyli całkowitego zanurzenia w języku. To brzmi właśnie} jak w powiedzeniu o skorupce, a z przysłów przecież wielka mądrość płynie. Dziecko coraz bardziej "nasiąka" językiem angielskim a oprócz tego z czasem samo zaczyna się w ten sposób komunikować. Szkoła w swojej ofercie posiada również angielski dla dzieci w wieku szkolnym, gdzie część zajęć realizowana jest naprzemiennie w języku angielskim a także polskim. Co istotne, również zajęcia świetlicowe realizowane są w tym języku. Skorupka nasiąka w związku z tym jeszcze głębiej. A my możemy wciąż swoje pociechy wysłać w czasie wakacji na kolonie językowe. A to już sukces murowany.

  Data dodania: 29 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Stopnie policyjne »

  Ludzie często rezygnują ze swych marzeń. Warto zadać sobie pytanie nie wyłącznie w obrębie publicznym, ale również indywidualnym: dlaczego tak się dzieje? Spośród całkowitą rzetelnością spory wpływ ma na to podłoże psychiczne, ale dokładniej to chodzi o brak wiary w siebie. Już na starcie ogrom osób uważa, że nie da rady. Najistotniejsze to spróbować. Przeto jeśli marzą Państwo, iżby staż na straży prawa to jak najbardziej potrzeba przejrzeć Szkoły Policji w Polsce oraz zdecydować się na zdawanie do któreś spośród nich. Bez najłagodniejszych wątpliwości samo przygotowywanie się nie należy do najprostszych. W nauce bezsprzecznie pomoże owa platforma: rekrutacja-do-policji. pl. Tam zamieszczono wiele cennych wiadomości jakie nakierują w jaki sposób się przygotowywać. W razie wszelkich pytań dostępny jest formularz kontaktowy.

  Data dodania: 23 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Policji Piła »

  Ludzie nierzadko rezygnują ze swych marzeń. Warto zadać sobie pytanie nie wyłącznie w obrębie publicznym, lecz także indywidualnym: czemu tak się dzieje? Z całkowitą rzetelnością duży wpływ posiada na to podłoże emocjonalne, a konkretniej to chodzi o brak wiary w siebie. Już na początku masa osób myśli, że nie da rady. Najważniejsze to spróbować. Dlatego skoro marzą Państwo, by staż na straży prawa to jak najbardziej trzeba przejrzeć Szkoły Policji w Polsce i zdecydować się na zdawanie do któreś z nich. Bez najłagodniejszych wątpliwości samo przygotowywanie się nie należy do najprostszych. W nauce bezspornie pomoże ta platforma: rekrutacja-do-policji. pl. Tam opublikowano wiele cennych informacji jakie nakierują w jaki sposób się przygotowywać. W razie wszelkich pytań dostępny jest formularz kontaktowy.

  Data dodania: 23 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła policji szczytno »

  Podążanie za swymi pasjami jest jedną z najpiękniejszych dróg jakie można wybrać w życiu. Naturalnym jest również fakt, że nie jest łatwo podążać owymi drogami. Albowiem skoro chce się coś uzyskać to nierzadko potrzeba liczyć się z ogromem wyrzeczeń. Na pewno, żeby coś posiadać to potrzeba coś dać. Jest to zupełnie naturalna sprawa. Najważniejsze to się nie poddawać. Z całą pewnością zawód mundurowego jest wymagający jak i droga ku temuż, ażeby nim zostać. Jeśli chcą Państwo swoje życie zawodowe zjednoczyć ze służbą ludziom i chronieniem sprawiedliwości to szkoła policji szczytno jest koniecznością. Tam nauczą się Państwo owego zawodu zarówno od strony teoretycznej jak plus praktycznej. Acz sama rekrutacja jest już wysoce ciężka i dostaną się tylko nieliczni. To tymże bardziej powinno motywować do pracy nad sobą. Co istotne szkoła otwarta jest nie wyłącznie dla funkcjonariuszy, ale również zwykłych osób jakie chcą być niekoniecznie w tymże zawodzie być, ale również z nim związane. Więcej na: rekrutacja-do-policji. pl.

  Data dodania: 11 09 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

(10)

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: