Podłogi Podkategoria: Podłogi

Sortuj po:

 • Wylewki Bydgoszcz »

  Przedsiębiorstwo Anhydryt jest jednym z zaledwie kilku rodzimych firm, które w swojej ofercie mają posadzki anhydrytowe. Podłogi tego typu są stosunkowo nowym tworem, niemniej jednak bezustannie generują coraz to większe zainteresowanie, głównie z powodu licznych zalet jakie posiadają. W szczególności należy wspomnieć, że posadzki anhydrytowe bez zarzutu współgrają z ogrzewaniem podłogowym. Przedsiębiorstwo Anhydryt jest świetnym fachowcem w swojej tematyce. Wylewki są wykonywane po starannym przygotowaniu wszelkich materiałów, a nad całym procesem zawsze czuwają pracownicy z przeogromnym doświadczeniem w tematyce budowlanej. Wymagania klienta stanowią priorytet, a całe zadanie realizowane jest bardzo szybko a oprócz tego w terminie. Oznacza to, że przedsiębiorstwo Anhydryt jest z całą pewnością firmą, której ofertą należałoby się zainteresować.

  Data dodania: 31 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Tubądzin »

  Wybierając płytki ceramiczne do domu warto zdecydować się na produkty przetestowanych oraz poważanych producentów. Taki jest właśnie firma Tubądzin, mająca w swojej ofercie takie marki jak Domino, Korzilius czy Arte. Obszerna oferta firmy Tubądzin sprawi, że z pewnością każdy wyszuka w niej coś dla siebie. To wynik różnorodności dostępnych barw bądź wzorów, dzięki czemu stworzymy niepowtarzalne wnętrze, w którym każda spędzona chwila będzie nas cieszyć.

  Data dodania: 09 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne posadzki epoksydowe »

  Jesteśmy firmą, której funkcjonowanie zaczęło się w 1992 roku. Dzięki temu mamy możliwość pochwalić się posiadaniem niemałego doświadczenia związanego z produkcją żywic, które używane są w budownictwie a oprócz tego infrastrukturze drogowej. Przy realizacji naszych towarów stosujemy tylko i również jedynie chemię pochodzącą od najlepszych producentów. Pośród nich znajdują się artykuły takich firm jak GMBH, Inc, Byk-Chemie i również wiele więcej. Przez cały czas staramy się poszerzać naszą propozycję a także modyfikować do wymogów, które stawiane są nam przez klientów. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na zaufanie naszej firmie będzie w sumie usatysfakcjonowany. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami opłaci się architektom, urbanistom, projektantom architektury drogowej oraz wielu innym osobom. Wskazane jest liczyć naszej firmie o wieloletniemu doświadczeniu.

  Data dodania: 09 11 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podłogi

(8)

Podłogi - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: